گروهی از کارشناسان معماری و شهرسازی اصفهان، با اتکا به مطالعات بیش از یک دهه‌ی خود در خصوص پیامد‌های توسعه‌ی نامتوازن شهری بر ترافیک کلان شهرها، همواه در جستجوی راه‌حل‌هایی هوشمندانه جهت حل برخی از مشکلات فعلی مدیریت شهری، خصوصا در اصفهان بوده‌اند.

با توجه به تحقیقات بسیار در راستای عملیاتی کردن این ایده، شرکت گسترش تجهیزات دانا و محصولات اسمارت پارکینگ کره‌جنوبی را یکی از بهترین گزینه‌های‌ فعلی کشور برای حل برخی از مشکلات ترافیکی شهر اصفهان یافتند. با توجه به سابقه‌ی درخشان شرکت گسترش تجهیزات دانا در ارائه‌ و ساخت تجهیزات مکانیزه در حوزه‌ی ترافیک و همچنین انتقال دانش فنی تولید انواع پارکینگ‌های مکانیزه از شرکت دانگ یانگ پی‌سی کره‌جنوبی به ایران و بومی‌سازی خدمات پس از فروش کلیه‌ی محصولات آن شرکت در طول یک دهه‌ی گذشته، این گروه فعالیت خود را به عنوان نمایندگی این شرکت از سال 1392 آغاز نمود.

از سال 1392 تا کنون، با انجام رایزنی‌های بسیار و اعتمادسازی، موفق به اخذ موافقت اعضای محترم شورای اسلامی شهر اصفهان و همچنین شهرداری اصفهان جهت احداث اولین پارکینگ مکانیزه استان در محل شهرداری منطقه‌ی 5 ، در بهمن ماه 1393 گردید.

همچنین این نمایندگی با بومی سازی خدمات پس از فروش محصولات این شرکت در اصفهان، گام مهمی را در راستای اعتمادسازی متقاضیان استفاده از پارکینگ‌های مکانیزه، در شهر فراهم آورده است.

در پایان این نمایندگی، باتوجه به تأثیرات قابل توجه احداث پارکینگ‌های مکانیزه در طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری‌ها، سرمایه‌گذاران، انبوه‌سازان و سایر بخش‌های خصوصی و دولتی، آمادگی کامل خود را درخصوص ارائه‌ی انواع مشاوره‌های تخصصی معماری، شهرسازی، ترافیک و حمل و نقل شهری، به شهروندان، سرمایه‌گذاران و مدیران شهری، در جهت رفع پیامدهای ترافیکی توسعه‌ی نامتوازن، اعلام می‌دارد.